0

0

TABLETKI APAP 12SZT

7.99 

Na stanie

12 SZT 0.67zł/1SZT

Ilość


SKU: 5909990296033 Kategorie: ,

Opis

dorośli 1-2 tabletki (500-1000 mg paracetmolu) w razie konieczności 3-4 razy na dobęmaksymalnie 8 tabletek w ciągu doby, czyli 4 g paracetamolu na dobę

młodzież w wieku powyżej 12 lat tabletka (500 mg paracetamolu) w razie konieczności3 do 4 razy na dobę

  • należy przestrzegać 4 godzinnego odstępu pomiędzy dawkami
  • nie stosować u dzieci poniżej 12 roku życia
  • w trakcie stosowania leku nie należy spożywać alkoholu
  • nie należy łączyć z innymi lekami zawierającymi paracetamol
  • należy zasięgnąć opinii lekarza, jeśli ból utrzymuje się dłużej niż 10 dni, a gorączka dłużej niż 3 dni

Szczegóły produktu

Substancją czynną leku jest paracetamol (Paracetamolum) 500 mg. Pozostałe substancje pomocnicze to: wosk Carnauba, hypromeloza, makrogol, powidon, skrobia żelowana, kroskarmeloza sodowa, kwas stearynowy.

BEZPIECZNA
PŁATNOŚĆ

PŁATNOŚĆ KARTĄ

DOWOZIMY NA TERENIE
OLSZTYNA I OKOLIC

Promocje